1934-1935: verschil tussen versies
| Regel 5: | Regel 5: | ||
!datum | !datum | ||
!plaats | !plaats | ||
| − | |||
!info | !info | ||
|- | |- | ||
| − | | 1934-1935 || Jubelviering 5 jaar || 31 mei 1935 || Brugge || 2.300 aanwezigen | + | | 1934-1935 || Jubelviering 5 jaar || 31 mei 1935 || Brugge || 2.300 aanwezigen, met mis (kathedraal) - optocht - zegening van H. Bloed - toespraak Juffr. Barbier - Paus-hulde - hulde Mgr. Lamiroy - woord Lowie - sermoen Kan. Dubois - spreekkoor E.P. Boon… |
|- | |- | ||
| − | | 1934-1935 || Lourdesbedevaart || ? || || | + | | 1934-1935 || Lourdesbedevaart || ? || || |
|} | |} | ||
Huidige versie van 19 jan 2018 om 14:47
| jaartal | activiteit | datum | plaats | info |
|---|---|---|---|---|
| 1934-1935 | Jubelviering 5 jaar | 31 mei 1935 | Brugge | 2.300 aanwezigen, met mis (kathedraal) - optocht - zegening van H. Bloed - toespraak Juffr. Barbier - Paus-hulde - hulde Mgr. Lamiroy - woord Lowie - sermoen Kan. Dubois - spreekkoor E.P. Boon… |
| 1934-1935 | Lourdesbedevaart | ? |