1944-1945: verschil tussen versies
| Regel 7: | Regel 7: | ||
!info | !info | ||
|- | |- | ||
| − | | 1944-1945 || Trektocht || || || in groot verlof: eerste trektocht naar de | + | | 1944-1945 || Trektocht || || || in groot verlof: eerste trektocht naar de Westvlaamse bergen |
|} | |} | ||
Huidige versie van 17 feb 2018 om 08:58
| jaartal | activiteit | datum | plaats | info |
|---|---|---|---|---|
| 1944-1945 | Trektocht | in groot verlof: eerste trektocht naar de Westvlaamse bergen |