Jaarthema's vanaf 1974: verschil tussen versies
| Regel 30: | Regel 30: | ||
| 1984-1985 || Ster of figurant, niemand aan de kant || samenhoren en samen doen || [[Bestand:JT-1984-1985 ster of figurant niemand aan de kant.JPG|60px]] | | 1984-1985 || Ster of figurant, niemand aan de kant || samenhoren en samen doen || [[Bestand:JT-1984-1985 ster of figurant niemand aan de kant.JPG|60px]] | ||
|- | |- | ||
| − | | 1985-1986 || Neem je touwtjes in handen || | + | | 1985-1986 || Neem je touwtjes in handen || || [[Bestand:JT-1985-1986 neem je touwtjes in handen.JPG|60px]] |
|- | |- | ||
| 1986-1987 || Leef je tijd, geef je tijd || | | 1986-1987 || Leef je tijd, geef je tijd || | ||
|- | |- | ||
| − | | 1987-1988 || Flakker je wakker || feest - eigenheid ; 60 jaar KSA-VKSJ | + | | 1987-1988 || Flakker je wakker || feest - eigenheid ; 60 jaar KSA-VKSJ || [[Bestand:JT-1987-1988 flakker je wakker.JPG|60px]] |
|- | |- | ||
| 1988-1989 || Grijp je kans || | | 1988-1989 || Grijp je kans || | ||
|- | |- | ||
| − | | 1989-1990 || Vanzelfsprekend || Communicatie | + | | 1989-1990 || Vanzelfsprekend || Communicatie || [[Bestand:JT-1989-1990 vanzelfsprekend.JPG|60px]] |
|- | |- | ||
| 1990-1991 || Een dubbeltje op z'n kant || Vragen stellen, vondsten doen, verder gaan | | 1990-1991 || Een dubbeltje op z'n kant || Vragen stellen, vondsten doen, verder gaan | ||
|- | |- | ||
| − | | 1991-1992 || Spelen met grenzen || grenzen kennen, aanvaarden, verleggen | + | | 1991-1992 || Spelen met grenzen || grenzen kennen, aanvaarden, verleggen || [[Bestand:JT-1991-1992 Spelen met grenzen.JPG|60px]] |
|- | |- | ||
| − | | 1992-1993 || Onder 1 hoedje || multiculturele samenleving | + | | 1992-1993 || Onder 1 hoedje || multiculturele samenleving || [[Bestand:JT-1992-1993 onder 1 hoedje.JPG|60px]] |
|- | |- | ||
| − | | 1993-1994 || Kijk nu eens || zie om te zijn ; keuzes maken | + | | 1993-1994 || Kijk nu eens || zie om te zijn ; keuzes maken || [[Bestand:JT-1993-1994 kijk nu eens.JPG|60px]] |
|- | |- | ||
| − | | 1994-1995 || OnvoorSPELbaar || creativiteit | + | | 1994-1995 || OnvoorSPELbaar || creativiteit || [[Bestand:JT-1994-1995 onvoorspelbaar.JPG|60px]] |
|- | |- | ||
| 1995-1996 || Geen woorden, maar akkoorden || ritmes in leven, beweging, dynamiek… | | 1995-1996 || Geen woorden, maar akkoorden || ritmes in leven, beweging, dynamiek… | ||
Versie van 25 mrt 2018 om 23:06
| Werkjaar | Thema VKSJ | Inhoud | affiche |
|---|---|---|---|
| 1974-1975 | Je hebt vier handen, 2 van jou en 2 van mij | ||
| 1975-1976 | Puntje, puntje, puntje op de i | ||
| 1976-1977 | Kom er uit ... samen vooruit! | | |
| 1977-1978 | Spelen, meer dan een spelletje | waarden - alternatief spel | |
| 1978-1979 | Op-nieuw ritme (het spel in de kijker) | ||
| 1979-1980 | Maak dat je het ziet, zie dat je het maakt | ||
| 1980-1981 | Breek door de muur | ||
| 1981-1982 | Wablief? Creatief! | creativiteit | |
| 1982-1983 | Vrede voor de boeg | | |
| 1983-1984 | Open je ramen, zing samen | ||
| 1984-1985 | Ster of figurant, niemand aan de kant | samenhoren en samen doen | |
| 1985-1986 | Neem je touwtjes in handen | | |
| 1986-1987 | Leef je tijd, geef je tijd | ||
| 1987-1988 | Flakker je wakker | feest - eigenheid ; 60 jaar KSA-VKSJ | |
| 1988-1989 | Grijp je kans | ||
| 1989-1990 | Vanzelfsprekend | Communicatie | |
| 1990-1991 | Een dubbeltje op z'n kant | Vragen stellen, vondsten doen, verder gaan | |
| 1991-1992 | Spelen met grenzen | grenzen kennen, aanvaarden, verleggen | |
| 1992-1993 | Onder 1 hoedje | multiculturele samenleving | |
| 1993-1994 | Kijk nu eens | zie om te zijn ; keuzes maken | |
| 1994-1995 | OnvoorSPELbaar | creativiteit | |
| 1995-1996 | Geen woorden, maar akkoorden | ritmes in leven, beweging, dynamiek… | |
| 1996-1997 | Licht op groen | milieu | |
| 1997-1998 | Binnenste Buiten | ||
| 1998-1999 | Als 't maar klikt | ||
| 1999-2000 | De wereld op zijn kop | Noord-Zuid | |
| 2000-2001 | Voeten van de grond | Fantasie | |
| 2001-2002 | 't Loopt op wieltjes | Mobiliteit | |
| 2002-2003 | Oerdegelijk | rond 4 oer-elementen | |
| 2003-2004 | Laat je strikken | feest | |
| 2004-2005 | Een beetje getikt | tijd | |
| 2005-2006 | Verdraai de wereld | rond duurzaamheid; samen met andere jeugdbewegingen | |
| 2006-2007 | Wie niet WEG is, is GEZIEN! | ||
| 2007-2008 | Portie gemengd | ||
| 2008-2009 | Buiten de lijntjes | ||
| 2009-2010 | Toeter(nie)toe | ||
| 2010-2011 | Doremi van Solasi | muziek | |
| 2011-2012 | Armoede is een onrecht. Maak er spel van! | rond sociale armoede; samen met andere jeugdbewegingen | |
| 2012-2013 | Voltooid verleden tijd | rond de historiek van de beweging | |
| 2013-2014 | Spek voor je bek | ||
| 2014-2015 | Talent ten top! | ||
| 2015-2016 | Werkelijk Opmerkelijk | wat maakt jouw groep uniek? | 60px jaarthemalied |
| 2016-2017 | Magnifiek energiek | bewegingsvormen (op eigen tempo en manier) | 60px |
| 2017-2018 | Geniaal digitaal | de digitale wereld | 60px |