1998-1999: verschil tussen versies
(Nieuwe pagina aangemaakt met 'categorie:activiteiten 1990-1991 tot 1999-2000 {|class="wikitable sortable" !jaartal !activiteit !datum !plaats !programma !info |- | 1998-1999 || Basisk...') |
|||
| Regel 5: | Regel 5: | ||
!datum | !datum | ||
!plaats | !plaats | ||
| − | |||
!info | !info | ||
|- | |- | ||
| − | | 1998-1999 || Basiskursus BKV || || Middelkerke | + | | 1998-1999 || Basiskursus BKV || || Middelkerke || |
|- | |- | ||
| − | | 1998-1999 || Joepie 18 || 14-17 apr 1999 || X = St-Truiden || | + | | 1998-1999 || Joepie 18 || 14-17 apr 1999 || X = St-Truiden || |
|} | |} | ||
Huidige versie van 19 feb 2018 om 14:17
| jaartal | activiteit | datum | plaats | info |
|---|---|---|---|---|
| 1998-1999 | Basiskursus BKV | Middelkerke | ||
| 1998-1999 | Joepie 18 | 14-17 apr 1999 | X = St-Truiden |