1966-1967: verschil tussen versies
| Regel 7: | Regel 7: | ||
!info | !info | ||
|- | |- | ||
| − | | 1966-1967 || Gouwdag RK || | + | | 1966-1967 || Gouwdag RK || 7 mei 1967 || Wenduine || Harlekijn (Annie Meernhout, collega van Huguette Dessart) deed intrede op een ezel - afscheid van E.H. De Vlieghere (als groot geheim van 3000 RK en hun leiding) - anekdote papieren bloemen - geslaagde dag met beetje regen |
| + | |- | ||
| + | | 1966-1967 || Goedhartenkamp || 29 mrt - 1 apr 1967 || St. Idesbald, Roeselare || 350 Bfr. deelname | ||
|- | |- | ||
| 1966-1967 || Joepie 2 || || Lier (X) Antwerpen || | | 1966-1967 || Joepie 2 || || Lier (X) Antwerpen || | ||
Huidige versie van 9 jun 2021 om 05:13
| jaartal | activiteit | datum | plaats | info |
|---|---|---|---|---|
| 1966-1967 | Gouwdag RK | 7 mei 1967 | Wenduine | Harlekijn (Annie Meernhout, collega van Huguette Dessart) deed intrede op een ezel - afscheid van E.H. De Vlieghere (als groot geheim van 3000 RK en hun leiding) - anekdote papieren bloemen - geslaagde dag met beetje regen |
| 1966-1967 | Goedhartenkamp | 29 mrt - 1 apr 1967 | St. Idesbald, Roeselare | 350 Bfr. deelname |
| 1966-1967 | Joepie 2 | Lier (X) Antwerpen | ||
| 1966-1967 | nationale ontmoetingsdagen KSM | 27-30 aug 1967 | Zandhoven (Antwerpen) | 9 van West |